Nový projekt Zpěvník pro scholy

Minulý pátek byl oficiálně spuštěn nový projekt Zpěvník pro scholy. Jeho cílem je usnadnit práci všem, kteří pracují s českou nebo slovenskou křesťanskou tvorbou.

Najdete na něm stovky písní ze zpěvníků jako je Koinonia či různých křesťanských akcí (CSM, SDM, CSA). Zpěvník byl též vydán jako aplikace pro AndroidiOS.

Přehlednosti skladeb pomáhá dobré vyhledávání podle nejrůznějších parametrů, jako je název, obsah či liturgické období.

Do projektu se můžete zapojit i Vy. Další informace naleznete přímo na webu na stránce O zpěvníku.

3 komentáře u „Nový projekt Zpěvník pro scholy

 1. František

  Jsem zklamán. Místní církve si udělaly zpěvník pro sebe, ze svých oblíbených písní. Není tam ani jedna píseň od zlínské scholy, nemluvě o dalších. Jděte k šipku! F.

  1. Josef

   Františku, toto není projekt „místních církví“, které by si vydaly „své oblíbené skladby“. Pokud vám ve zpěvníku chybí skladby od zlínské scholy či dalších, tak je to pro to, že autoři projektu od nich (ještě) nedostali povolení k publikování těchto písní. Zkuste se tedy obrátit nejprve na scholy samotné, zda by neuvažovaly o udělení svolení s publikováním na webu zpevnik.proscholy.cz. A než někoho začnete někam posílat, zjistěte si fakta.

  2. Michael Dojčár

   Dobrý den, Františku. Opak je pravdou, skutečně usilujeme o to, abys se všechny „regionální/diecézní“ poklady dostaly na světlo. Mimochodem, naše šéfredaktorka několik zlínských schol po dlouhá léta vedla, tak vězte, že se na Zlín nezapomíná, pokud to chcete urychlit, dejte nám konkrétní tipy např. na mail redakce@proscholy.cz. 😉 Ať se daří. Michael

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..